Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Szukam faceta na cykliczne spotkania towarzyskie

  • Dolnośląskie, Wałbrzych, 1, 1
  • 2020-02-26 18:48:54
  • Dane kontaktowe

  • Imię Ewa

Opis ogłoszenia

Poznam mężczyznę na spotkania towarzyskie odbywające się w luźnej formie. Najlepiej byłoby spotykać się na mieście jednak nie skreślam spotkań w domu- w soboty i niedzielę mam wolną chatę:) Jestem po 8-letnim związku i od prawie 2 lat całkowicie sama dlatego pora to zmienić. Nie chcę się pakować w sprawy uczuciowe dlatego na początek chciałabym zrobić jakieś spotkanie zapoznawcze z kandydatem. Na codzień pracuję w korporacji dlatego lubię się rozerwać, dobra impreza, kino, restauracja to jest to czego oczekuję. Żeby była jasność - nie szukam sponsora,zarabiam dobrze. Nie szukam też perwersyjnych zabaw grupowych tylko niezobowiązującej znajomości. Wiek nie ma znaczenia ale minimum to 21. Mężczyzna musi być zadbany, pozytywny, uśmiechnięty i mieć poukładane w głowie. Nie mam ideału tego jak powinien wyglądać. Jeśli Ci się podobam i interesuje Cię taka znajomość to odezwij się do mnie.


Ogłoszenie oglądano: 352 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps