Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Umówię się z facetem na niezobowiązujące spotkanie

  • Mazowieckie, Warszawa
  • 2020-07-24 02:08:07
  • Dane kontaktowe

  • Imię Aldona

Opis ogłoszenia

Mam na imię Aldona, jestem kobietą w średnim wieku i wystawiam to ogłoszenie ponieważ szukam mężczyzny, z którym będę mogła się spotykać bez jakichkolwiek wiążących relacji,najlepiej od zaraz ponieważ jestem świeżo po rozwodzie. Mam 4-letnią córeczkę i mieszkam sama gdzie na codzień również pracuję zdalnie.Szukam faceta-minimum 20kilka lat, który będzie chciał wejść w układ polegający na zaspokajaniu swoich potrzeb seksualnych bez wchodzenia w swoje życie prywatne. Facet musi być przede wszystkim ułożony, najlepiej jakby był zadbany, nie przychodził pijany czy w innym stanie, liczy się dobre nastawienie, humor i czyste intencje:) Nie szukam księcia z bajki tylko kogoś konkretnego i przystojnego, umiejącego sie dobrze zabawić. Czekam na propozycje Panowie, odpiszę każdemu:))


Ogłoszenie oglądano: 50 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps