Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Umówię się na dyskretną randkę

  • Małopolskie, Kraków
  • 2020-07-28 19:44:39
  • Dane kontaktowe

  • Imię Malwina

Opis ogłoszenia

Hej! Mam na imię Malwina, mówią na mnie Malwa, mam 27 lat i jestem obecnie z facetem jednak nasz związek jest fikcją bo widzimy się 3 razy w roku-on obecnie pracuje zagranicą, ja tutaj piszę pracę magisterską i pracuję dlatego chętnie umówię się na spotkanie z facetem bez zobowiązań,oczywiście dyskretne, które możemy powtarzać jeśli tylko wszystko pójdzie dobrze. Nie nastawiam się na związek czy coś wielkiego ale na przelotny stosunek, którego mi od dawna brakuję. Jestem na ogół wyważoną, lekko zakręconą kobietą, która zaraża uśmiechem i pozytywnym nastawieniem do życia.Szukam kogoś kto ma podobne usposobienie, jest pewny spotkań i również szuka przygody, która może przerodzić się w ciekawy układ.Zapraszam do korespondencji:)


Ogłoszenie oglądano: 35 razy
Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps