Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Spotkam się na randkę zapoznawczą bez zobowiązań

  • Mazowieckie, Warszawa
  • 2020-08-01 00:26:19
  • Dane kontaktowe

  • Imię Ewelina

Opis ogłoszenia

Spotkam się z mężczyzną bez żadnych zobowiązań na randkę.Jestem samotną, 31-letnią kobietą, która szuka nowych wrażeń.Nie szukam stałego związku, nie jest mi to potrzebne ale celuje w relację,która będzie się opierała na luźnych spotkaniach np.raz w tygodniu z facetem, który chce tego samego. Mężczyzna musi być zadbany, kulturalny,nie może być nachalny,natarczywy no i musi mieć to coś..Gwarantuję dyskrecję i oczekuję tego samego! Wolałabym żeby znajomi nie dowiedzieli się, że szukam faceta w sieci, a ostatnio nie mogę trafić na nikogo kto by mnie zafascynował na tyle, żeby mu się oddać. Mam nadzieję, że to się zmieni więc jeśli czujesz, że to możesz być Ty napisz do mnie, wiek i status społeczno-materialny nieistotny. Odpisuję każdemu w wiadomości:)


Ogłoszenie oglądano: 127 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps