Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Umówię się na niezobowiązujące spotkanie

  • Małopolskie, Kraków
  • 2020-12-30 12:54:29
  • Dane kontaktowe

  • Imię Jagoda

Opis ogłoszenia

Hej! Mam na imię Jagoda, jestem samotną 29-letnią kobietą, która szuka mężczyzny na niezobowiązujące spotkanie, a kto wie może będzie ich więcej:) Od pewnego czasu nie mam możliwości poznania kogoś ciekawego i trochę mnie to męczy. Z reguły jestem spokojną, dość skromną osobą jednak lubiącą ludzi, facetów, towarzystwo i zabawę choć w ostatnim czasie preferuję domatorstwo. Facet musi mieć poczucie swojej wartości, być elegancki, czysty, kulturalny i pomysłowy. Nie szukam sponsoringu ani prymitywnych zabaw łóżkowych.. Nie mam ciśnienia na spotkanie się z byle kim ale nikogo nie skreślam na starcie! Zapraszam do korespondencji bezpośrednio ze mną :)


Ogłoszenie oglądano: 83 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps