Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Szukam faceta na przelotną randkę

  • Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
  • 2020-12-30 20:22:39
  • Dane kontaktowe

  • Imię Sylwia

Opis ogłoszenia

Jestem 22-letnią studentką, która szuka przelotnego związku ponieważ niedawno zerwałam definitywnie z chłopakiem. Mam ochotę zaszaleć, zrobić coś niestandardowego bo od dłuższego czasu czułam się jak na smyczy. Możemy spotkać się na imprezie, organizuję sylwestra ale można też na spokojnie po Nowym Roku. Moje wymagania to jasne zasady, zero mataczenia, zero wczuwania się w uczucia, zabezpieczenia, higiena to PODSTAWA! Jestem otwarta na mężczyzn w każdym wieku, nie szukam jednak sponsora tylko otwartego, wyluzowanego faceta bez zobowiązujących, wiążących zasad. Zapraszam zainteresowanych moją osobą na maila, a dowiecie się więcej.


Ogłoszenie oglądano: 65 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps