Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Umówię się na randkę

  • Łódzkie, Łódź
  • 2021-01-06 02:14:01
  • Dane kontaktowe

  • Imię Agnieszka

Opis ogłoszenia

Poznam mężczyznę chętnego na randkę.Mam na imię Agnieszka, mam 32 lata i jestem samotną kobietą, która nie ma szczęścia do facetów.Od Nowego Roku postanowiłam zmienić swoją stagnację towarzyską, wyrwać się z monotonii i zaprzyjaźnić z kimś z kim mogłabym stworzyć coś na zasadzie luźnego, niezobowiązującego związku. Szukam kogoś kto najlepiej jeśli jest wolny, ma minimum te 20, najlepiej 20pare lat w górę, jest przystojny, kulturalny, umie zadbać o swój wygląd zewnętrzny i o kobietę, ma poczucie humoru i jest wygadany. Więcej szczegółów z potencjalnym kochankiem ustalam w prywatnym mailu. Pozdrawiam:)


Ogłoszenie oglądano: 56 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps