Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Umówię się bez zobowiązań

  • Łódzkie, Łódź
  • 2021-01-06 23:07:30
  • Dane kontaktowe

  • Imię Ania

Opis ogłoszenia

Hej! Mam na imię Ania, mam 24 lata i szukam mężczyzny do spotkania bez zobowiązań. Jestem świeżo po 2-letnim związku i szukam kogoś z kim mogę zapomnieć o nieprzyjemnym, patologicznym okresie mojego życia. Jestem poukładaną dziewczyną, która kończy dzienne studia i dorabia jako fotomodelka. Mężczyzna musi być zadbany, schludny, pewny siebie, konkretny, realny. Nie szukam sponsora. Preferuję starszych. Minimalny wiek 24. Nie umawiam się na zabawy grupowe, przynajmniej od razu chociaż miałam kiedyś okazję zabawiać się z kobietą i z reguły jestem otwartą, spontaniczną osobą. Chętnym odpowiadam prywatnie.


Ogłoszenie oglądano: 55 razy
Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps