Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Szukam chłopaka do układu

  • Dolnośląskie, Wroclaw
  • 2021-01-11 13:14:38
  • Dane kontaktowe

  • Imię Marta

Opis ogłoszenia

Hej! Mam na imię Marta, jestem 26-letnią dziewczyną po studiach, która szuka kogoś do układu. Mój związek jest w fazie rozpadania się i szukam kogoś z kim będę mogła bez zobowiązań stworzyć układ oparty na przyjaźni, wspólnym spędzaniu czasu i zabawianiu się. Mój chłopak jest w Stanach i mówiąc wprost..olał mnie. Szukam kogoś kto jest minimum w moim wieku- nie przepadam za młodszymi, jest zadbany, kulturalny, pewny tego czego chce, szczery, uśmiechnięty i pomysłowy. Od faceta zależy jak spędzimy czas, gdzie będziemy i jak to będzie przebiegało choć na sam początek chętnie zaproszę do siebie na herbatę, kawkę czy wino bo od stycznia mieszkam sama w kawalerce. Chętnych moim ogłoszenie zapraszam do pisania bądź dzwonienia:)


Ogłoszenie oglądano: 39 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps