Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Szukam niezobowiązującej relacji

  • Śląskie, Katowice
  • 2021-01-11 23:44:40
  • Dane kontaktowe

  • Imię Asia

Opis ogłoszenia

Hej! Mam na imię Aśka i wystawiam tutaj ogłoszenie ponieważ szukam niezobowiązującej relacji z facetem. Mam dość zabawy w związki, które zawsze kończą się tak samo, zabierają wolność i energię. Jestem po 8-letnim związku i na szczęście to koniec ale chciałabym zabawić się z kimś kto szuka tego samego i jest: zadbany, przystojny, kulturalny, nienachalny, umie się zająć kobietą, jest starszy ode mnie czyli ma minimum 25 lat i potrafi być dyskretny. Nie szukam czegoś w rodzaju sponsoringu ani tymbardziej nie chce angażować się w uczucia.Chodzi o kumpelską relację i dobrą zabawę bez zahamowań. Odpisuję w mailu:)


Ogłoszenie oglądano: 46 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps