Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Umówię się na spotkanie towarzyskie

  • Mazowieckie, Warszawa
  • 2021-01-13 12:01:42
  • Dane kontaktowe

  • Imię Marytna

Opis ogłoszenia

Witam zainteresowanych. Szukam mężczyzny do niezobowiązujących spotkań towarzyskich. Jestem 27-letnią kobietą po studiach, która nie ma szczęścia do facetów i próbuje to zmienić niestety bezskutecznie. Po ostatnim związku zdecydowałam, że potrzebuję luźnej znajomości z kimś kto będzie równie pozytywnie nastawiony do życia co ja. Nieistotne w jakim wieku, najważniejsze jest to bym czuła sie przy nim dobrze, bezpiecznie. Ważna jest dla mnie luźna atmosfera, otwartość, szczerość i odrobina szaleństwa, elementu zaskoczenia w relacji. Bardzo chętnie odpowiem na wszystkie pytania w wiadomości prywatnej bo nie mam pomysłu co mogłabym zamieścić w tym ogłoszeniu więc chętnym zapraszam do korespondowania. Pozdrawiam :-)


Ogłoszenie oglądano: 36 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps