Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Mężatka stworzy dyskretny układ

  • Dolnośląskie, Wroclaw
  • 2021-02-16 00:14:00
  • Dane kontaktowe

  • Imię Alicja

Opis ogłoszenia

Stworzę bezpieczny, dyskretny układ z kochankiem, który jest gotowy na spotkania w tygodniu- wtedy kiedy nie ma mojego męża. Nasze życie seksualne od dawna jest fikcją, jesteśmy blisko rozwodu i jestem pewna, że nie chce z nim być a jak każdy człowiek mam potrzebę bliskości. Nie mam dzieci, pracuję w domu,jestem kobietą, która jest samodzielna, niezależna ma pasje,sporo zajęć dodatkowych, m.in. jestem instruktorką fitness po godzinach ale niestety doskwiera mi samotność.. Poznam mężczyznę, który umie być dyskretny, jest zadbany, kulturalny, miły i potrafi zająć się kobietą. Może być młodszy ale też starszy bo wiek nie gra roli. Odpisuję tylko na poważne wiadomości.


Ogłoszenie oglądano: 57 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps