Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Umówię się na randkę bez zobowiązań

  • Wielkopolskie, Poznań
  • 2021-02-17 01:33:03
  • Dane kontaktowe

  • Imię Olga

Opis ogłoszenia

Witam:-) Mam na imię Olga, jestem 25-latką poszukującą niezobowiązującej przygody z mężczyzną, nie wykluczam dłuższej znajomości gdy między nami będzie fajna energia. Jestem kobietą po studium fryzjerskim i posiadam swój lokal na działalności jednak pracuję 10 godzin dziennie i nie mam czasu na życie towarzyskie odkąd skończyło się moje życie studenckie. Dawno nie miałam faceta i postanowiłam, że potrzebuję zmian. Szukam kogoś kto jest dyskretny, wyrozumiały, delikatny, z poczuciem humoru i dystansem do siebie samego i świata- nienawidze narcyzów! Nie będę rysowała tutaj słowami swojego księcia z bajki bo wiem, że takich nie ma, a prawdziwa weryfikacja przyjdzie gdy przejdziemy do bezpośredniego kontaktu do którego zapraszam.


Ogłoszenie oglądano: 70 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps