Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Rozwódka pozna

  • Śląskie, Katowice
  • 2021-02-18 23:03:53
  • Dane kontaktowe

  • Imię Iwona

Opis ogłoszenia

Umówię się na randkę bez zobowiązań z mężczyzną. Jestem 46-letnią rozwódką, która od 2 lat nie miała faceta. Szukam kogoś konkretnego i zdecydowany, który bez zbędnych kalkulacji chce umówić się na spotkanie towarzyskie i po prostu zobaczyć co to będzie. Nie mam wyobrażeń ani pozbyłam się od dawna oczekiwań, chciałabym poznać kogoś ciekawego, konkretnego kto umie zadbać o miłą atmosferę, jest zadbany, empatyczny i ma otwarta głowę-tzn. nie boi się tego czego nie zna. Jestem zainteresowana spotkaniem z mężczyzną w każdym wieku powyżej 25 roku życia. Jeśli jesteś zainteresowany moją osobą napisz do mnie. Pozdrawiam serdecznie:)


Ogłoszenie oglądano: 59 razy
Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps