Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Poznam przyjazną osobę do rozmowy

  • Wielkopolskie, Gniezno
  • 2021-02-19 23:39:14
  • Dane kontaktowe

  • Imię Marcin

Opis ogłoszenia

Tak właściwie , sam się dziwię , że postanowiłem złożyć ogłoszenie w takim miejscu , lecz nie nad tym będę się rozwodzić . Nie wiem czego szukam , na pewno nie krótkiej przygody jak popularne jest to w tych czasach , stabilizacji ? Zabrzmiałoby chyba nie na miejscu , miło po prostu byłoby znalezc osobę , z którą można nawiązać kontakt jakikolwiek , który nie zaczyna i nie kończy tego samego dnia . Byś miała jakiekolwiek rozeznanie , to jestem 39 letnim mężczyzną ? Tak bym siebie określił , aczkolwiek uważam że wiek to tylko zimne cyfry w dokumentach , nie mające przekładu na dojrzałość , a to jak wiemy zdobywa się poprzez sytuację przez które przechodzimy , więc jeśli powodem dla którego nie chcesz napisać jest to , że jesteś młodsza lub starsza , pozwól że wspólnie zweryfikujemy czy będę odpowiednim rozmówcą . Powracając do tematu . Wolny czas o ile takowy się znajdzie pożytkuję na czytanie książek , uprawianie sportu , co od dłuższego czasu jest moją pasją . Mam nadzieję że nie jesteś osobą dla której wnętrze jest mniej ważne od wyglądu lecz pomimo tego możesz wiedzieć że masz do czynienia ze średnim piwnookim ciemnowłosym . Jeśli dotrwałaś do końca tego chaotycznego ogłoszenia , brakuje Tobie czasem kogoś do rozmów , spędzania czasu , nie ociągaj się , tylko pomóż odrobinę nakierować los !


Ogłoszenie oglądano: 10 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps