Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Stworzę dyskretny układ z mężczyzną

  • Podlaskie, Białystok
  • 2021-02-22 20:27:04
  • Dane kontaktowe

  • Imię Marzena

Opis ogłoszenia

Witam. Mam na imię Marzena, jestem 41 latką, która szuka dyskretnego układu bez zobowiązań z facetem, który jest zadbany, otwarty, przyjacielski, nie chce się angażować na samym starcie, ma poczucie humoru i umie zadbać o przyjazną atmosferę podczas spotkań. Wiek jest nieważny ale nie umawiam się z chłopcami,tzn. takimi poniżej 25 roku życia.Jestem zdecydowana na układ, który będzie opierał się na regularnym spotykaniu, spędzaniu wspólnie czasu i oczywiście zabawie:) Posiadam duży dom i mam bardzo komfortowe warunki życia, rozstałam się rok temu z facetem i nie mam dzieci. Więcej o mnie dowiesz się pisząc do mnie bo nie zależy mi na dyskrecji i anonimowości. Zapraszam:)


Ogłoszenie oglądano: 51 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps