Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Dyskretny układ z mężczyzną

  • Mazowieckie, Warszawa
  • 2021-04-01 14:05:58
  • Dane kontaktowe

  • Imię Aga

Opis ogłoszenia

Witam. Piszę tutaj ponieważ jestem chętna na poznanie mężczyzny, z którym będę mogła stworzyć dyskretny układ bez zobowiązań. Zależy mi na dyskrecji ponieważ jeszcze nie zakończyłam związku,a wisi to na włosku i jestem przekonana, że chce go zakończyć. Mieszkam w centrum, żyję w samotności ponieważ mój facet mieszka zagranicą i nie widziałam go jeszcze w tym roku. Szukam kogoś normalnego, wiek nieistotny ale nie umawiam się z nastolatkami, to chyba oczywiste:) Wymagam kultury i miłej atmosfery. Nie odpisuję na pytania o sponsoring.


Ogłoszenie oglądano: 54 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps