Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Rozwódka pozna

  • Śląskie, Katowice
  • 2021-04-02 12:46:00
  • Dane kontaktowe

  • Imię Amanda

Opis ogłoszenia

Poznam mężczyznę do luźnych spotkań towarzyskich. Jestem rozwiedzioną kobietą po trzydziestce, która nie ma szczęścia do facetów. Nie szukam stałego związku ale chętnie nawiążę dłuższą relację z kimś kto będzie chciał tego samego. Wymóg dla mnie to otwarta komunikacja między nami bo nie mam czasu na niezdecydowanych. Wiek nie ma znaczenia, lubię młodszych ale doświadczonych również. Nie umówię się z parą,kobietą itd, jestem tradycjonalistką. Nie szukam sponsoringu. Nie wiem co mogłabym tu zamieścić więc zapraszam do zadawania pytań w wiadomości prywatnej, a na wszystkie odpowiem:-)


Ogłoszenie oglądano: 51 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps