Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

28-latka pozna mężczyznę

  • Podlaskie, Białystok
  • 2021-04-03 14:14:57
  • Dane kontaktowe

  • Imię Tyna

Opis ogłoszenia

Martyna,28 lat, wolna,szuka faceta,stabilna finansowo, z własnym mieszkaniem- to kilka słów wstępu o mnie. Szukam mężczyzny,nieistotne czy wolny czy zajęty choć gdy będzie wolny będzie łatwiej z którym będę mogła randkować, póki co najlepiej w domu choć marzy mi się wypad gdzieś za miasto, góry będą spełnieniem marzeń ale może póki co przyziemnie. Mężczyzna fajnie jeśli będzie starszy ale nie jest to wymóg konieczny, przede wszystkim musi mieć klasę, kulturę,humor, wdzięk i rozumieć choć odrobinę kobiety choć ja z natury jestem pokojową i pogodną osobą to jednak mam swoje zdanie. Odważyłam się zamieścić to ogłoszenie i robię to pierwszy raz co mnie w pewien sposób peszy więc łatwiej będzie pogadać poprostu prywatnie bądź na żywo dlatego chętnych zapraszam:)


Ogłoszenie oglądano: 45 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps