Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Umówię się bez zobowiązań

  • Mazowieckie, Warszawa
  • 2021-04-04 00:02:40

Opis ogłoszenia

Hej! Jestem 25-letnią studentką, która chętnie pozna jakiegoś wolnego mężczyznę na wspólne spotkanie towarzyskie. Jestem wolna ostatecznie od kilku tygodni i chcę poznać kogoś nowego. Nie zależy mi na trwałym,uczuciowym związku ale chętnie spróbuję czegoś nowego, swieżego. Ekscytuje mnie ta myśl jednak nie szukam księcia z bajki. Zależy mi na miłej,przyjaznej atmosferze, tak żebyśmy czuli się przy sobie luźno i komfortowo. Jeśli chcecie się więcej o mnie dowiedzieć piszcie do mnie. Ja od siebie dodam jeszcze tylko, że odpiszę każdemu, chyba, że ktoś będzie chamski to ignoruję tego typu wiadomości.


Ogłoszenie oglądano: 36 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps