Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Młody dla dojrzałej

  • Mazowieckie, Warszawa
  • 2021-04-06 20:26:04
  • Dane kontaktowe

  • Imię ToyBoy
  • Telefon 608492268

Opis ogłoszenia

Hej jestem młodym chłopakiem(24 lata). Wysoki(201cm) szczupły brunet o błękitnych oczach. Jeżeli szukasz partnera na sex spotkania kilka razy w tygodniu też się dogadamy. Grzeczny za dnia a w łóżku prawdziwe zwierzę. Najbardziej podnieca mnie jak to partnerka ma przyjemność z sexu czyli np jak robię jej minetkę przez 1h. Mam niezaspokojona chęć uprawiania sexu każdego z dodatkami lub bez przebrania tez wchodzą w grę. Pozdrawiam Patryk


Ogłoszenie oglądano: 10 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps