Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Niezobowiązujący układ z mężczyzną

  • Mazowieckie, Warszawa
  • 2021-04-06 23:47:58
  • Dane kontaktowe

  • Imię Magda

Opis ogłoszenia

Hej! Mam na imię Magda, jestem 27 latką po przejściach, która szuka mężczyzny. Póki co mam na myśli luźne randki, a czas pokaże co z tego wyniknie. Jeśli chodzi o mnie obecnie jestem po studiach, niedawno zaczęłam nową pracę, prowadzę dość spokojny, domatorski tryb choć uwielbiam podróżować, poznawać nowe miejsca i ludzi. Chętnie poznam kogoś kto nie ma zbyt wielu zoobowiazań, jest otwarty, przyjacielski, szczery i ma to coś co mnie do siebie przekona i między nami zaiskrzy. Ciężko w ogłoszeniu odnieść się szczegółowiej co do oczekiwań, bo każdy ma inne i wiele wyjaśni czas i spędzanie ze sobą czasu na żywo dlatego prościej będzie poprostu skontaktować się bezpośrednio. Pozdrawiam serdecznie :- )


Ogłoszenie oglądano: 29 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps