Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Szukam Pocieszenia

  • Śląskie, Katowice
  • 2021-08-30 00:29:50

Opis ogłoszenia

Cześć, Napiszę wprost, szukam pocieszenia po niedawnym rozstaniu z chłopakiem. Nie interesuje mnie żaden nowy związek, potrzebuję po prostu dobrze się zabawić i oderwać myśli. Jeśli lubisz seks i umiesz sprawić, że kobieta odpłynie z rozkoszy to szukam właśnie Ciebie! Nie wykluczam regularnych spotkań jeśli wspólny seks nam się spodoba, ale jeszcze raz podkreślam, że nie chcę się angażować. Mam 25 lat Kontakt: pauulinamx@gmail.com


Ogłoszenie oglądano: 104 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps