Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

ROMANS, luzna relacja

  • Łódzkie, Łódź
  • 2021-09-26 19:23:11
  • Dane kontaktowe

  • Imię Maria
  • Telefon 532616314

Opis ogłoszenia

ODPISUJE Tylko panom, ktorzy napisza w jakim sa wieku i gdzie mieszkaja, poniewaz szukam kogos z bliskiej okolicy! Szukam Pana max do 60 roku zycia, w celach raczej zdecydowanie romansowych. Po pierwsze zadbany, wysoki (170cm +), chetnie brunet ale niekoniecznie. Ja jestem zgrabną,energiczna i zadbana Pani po pięćdziesiątce, srednie wyksztalcenie, niezalezna finansowo. Nie mam wymagań typowej księżniczki, nie oczekuję kolacji przy świecach. Bardzo późne wypady do pubów i rozmowy do samego rana to jest to co mnie satysfakcjonuje, byle w towarzystwie męzczyzny na poziomie Spotkam się jak najszybciej bez zbędnej i jałowej pisaniny (od 26.09 - 5.10 mam urlop i czas bez ograniczen) Dla szybszego i łatwiejszego porozumienia zostawiam telefon do kontaktu, nie bawię się w mailowanie


Ogłoszenie oglądano: 112 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps