Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

26 latka, niedługo mama

  • Małopolskie, Kraków
  • 2021-10-03 19:07:59
  • Dane kontaktowe

  • Imię Magda
  • Telefon 532616314

Opis ogłoszenia

Witam Panów! Mam 26 lat i jestem w 7 miesiącu ciazy, hormony szaleją, a ja czuję sie samotna i chciałabym te ostatnie miesiące jakoś sobie umilić poprzez męskie towarzystwo. Nie szukam taty dla mojego dziecka (ten prawdziwy jest daleko bez szansy na powrót), raczej przyjaciela domu, kogoś kto by wpadł, pogadał, pomógł trochę uspokoić tą hromonalną burze. Wymagam kultury osobistej i higieny, a sponsoring mnie nie interesuje. Spotykamy sie u mnie, ale zanim Cię zaprosze to czeka nas krótka rozmowa, w mojej okolicy, prosze nie wymagać, żebym gdzies dojezdzala :-) Zaznaczam, ze mam nieograniczony czas bo jestem na zwolnieniu więc zaproponuj godzinę i porozmawiamy na żywo, nie mam czasu na wirtualne znajomosci :)


Ogłoszenie oglądano: 83 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps