Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Rozwódka pozna faceta

  • Mazowieckie, Warszawa
  • 2022-01-10 18:55:57
  • Dane kontaktowe

  • Imię Maria

Opis ogłoszenia

Szukam mężczyzny na stały związek bez zobowiązań. Jestem kobietą po czterdziestce, która blisko 2 lata temu pomyślnie się rozwiodła. Obecnie jestem na etapie rozkręcania nowego biznesu, która pochłania większość mojego wolnego czasu jednak chciałabym w nowym roku wprowadzić odrobinę świeżości i otworzyć się na życie towarzyskie, zwłaszcza z mężczyznami. Jestem kobietą, która lubi o siebie dbać, lubi kulturę, filmy,kino,dobrą książkę-najlepiej romans, ma kilka pasji w tym fotografia oraz lubi poznawać nowych ludzi. Obecnie nie posiadam zoobowiązań i jestem otwarta na propozycje od facetów, którzy są dojrzali emocjonalnie i wiedzą czego chcą. Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu zdecydowanych:)


Ogłoszenie oglądano: 63 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps