Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Dyskretny romans

  • Małopolskie, Kraków
  • 2022-01-12 01:53:54
  • Dane kontaktowe

  • Imię Aneta

Opis ogłoszenia

Jestem kobietą przed czterdziestką w separacji, która szuka romansu z mężczyzną. Nie jest dla mnie istotny wiek ponieważ mam młodszego od siebie męża, tak samo starszy nie jest przeszkodą. Liczy się wygląd, intelekt, poczucie humoru, otwartość, szczerość i jasno skierowane zamiary. Nie zależy mi na poważnym związku ponieważ byłam w takim przez 15 lat i nie wchodzi w rachubę to by znów angażować się w coś poważnego. Jestem odważną i stanowczą, pewną siebie osobą, która lubi konkrety, szykowny styl, szampańską zabawę tak by potrafić zapomnieć o trudach dnia codziennego. Ostatnie miesiące bardzo mnie zmęczyły i liczę, że przy kimś normalnym będę w stanie odżyć. Serdecznie pozdrawiam zainteresowanych :-)


Ogłoszenie oglądano: 52 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps