Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Poznam mężczyznę

  • Podlaskie, Białystok
  • 2022-01-12 19:10:55
  • Dane kontaktowe

  • Imię Anna

Opis ogłoszenia

Hej! Mam na imię Ania. Jestem 25-latką, która właśnie kończy studia magisterskie. Mieszkam w Polsce od 16 lat i czuje się tutaj zadomowiona jednak nie mam szczęścia do facetów. Miałam na stałe faceta jednak to już przeszłość i teraz szukam kogoś z kim będę mogła spotykać się na luzie. Nie jestem przyzwyczajona do wystawiania tego typu ogłoszeń jednak mam wrażenie, że jest szansa na to, że spotkam tutaj kogoś kto będzie godny uwagi. Obecnie mam trochę więcej wolnego czasu niż zwykle i jestem dość elastyczna czasowo jeśli chodzi o popołudnia oraz wieczory, tym bardziej weekendy. Niezręczne jest dla mnie pisanie na swój temat i tego jak widzę przyszłą relację z kochankiem dlatego dużo łatwiejsze będzie komunikowanie się w rozmowie na mailu bądź po prostu w cztery oczy. Pozdrawiam zainteresowanych moją skromną osobą ;)


Ogłoszenie oglądano: 327 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps