Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Niezobowiazujące spotkanie towarzyskie

  • Małopolskie, Kraków
  • 2022-01-13 23:21:24
  • Dane kontaktowe

  • Imię Jagoda

Opis ogłoszenia

Umówię się z mężczyzną na zapoznawcze spotkanie towarzyskie. Mimo sporego załamania nerwowego przez mojego ostatniego mężczyznę, który mocno mnie zranił postanowiłam wyjść na przeciw okolicznościom i spróbować poszukać kogoś z kim będę mogła dzielić swój wolny czas. Szukam kogoś z kim regularnie co jakiś czas będę mogła niezobowiązująco się spotkać, pogadać, miło spędzić czas i zabawić. Póki co nie myślę o poważnym związku jednak niczego nie zakładam z góry. Głęboko wierzę, że znajdę tutaj kogoś godnego zaufania, kto jasno przedstawi swoje oczekiwania, jest szczery, potrafi zadbać o kobietę i sympatyczną aurę podczas spotkania. Porozmawiam z każdym kto rzeczowo nakreśli mi jak widzi przyszłą relację, rozpisywania się tutaj jest dla mnie pozbawione sensu. Pozdrawiam gorąco :)


Ogłoszenie oglądano: 40 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps