Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Szukam partnera

  • Mazowieckie, Warszawa
  • 2022-05-05 22:28:04
  • Dane kontaktowe

  • Imię Anna

Opis ogłoszenia

Poznam faceta do niezobowiązujących, regularnych spotkań towarzyskich. Jestem wolną, 26-letnią kobietą, która szuka relacji na zasadzie friends with benefits,bez wielkiego wchodzenia w swoje życie prywatne. Żeby tak się stało mężczyzna również musi być zdecydowany na taką relację, być konkretny, zadbany, kulturalny, towarzyski i otwarty. Nie jest dla mnie istotny wiek jednak preferuję starszych od siebie. Z góry zaznaczam, że to nie jest ogłoszenie o sponsoring by zniwelować ilość tego typu pytań. Dopowiem jeszcze tylko, że odpowiem na każde poważne pytania i propozycję w wiadomości mailowej.


Ogłoszenie oglądano: 120 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps