Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Studentka pozna mężczyznę

  • Podkarpackie, Rzeszów
  • 2022-05-09 17:19:21
  • Dane kontaktowe

  • Imię Kasia

Opis ogłoszenia

Witam:) Poznam mężczyznę na niezobowiązująca randkę zapoznawczą w celu rozpoznania tego czy możemy wspólnie stworzyć dyskretny układ. Jestem od 2 lat sama i nie zamierzam tego zmieniać jednak chciałabym mieć kogoś na stałe z kim będę mogła się spotykać bez większych zobowiązań. Szukam kogoś zadbanego, szarmanckiego, na poziomie kto potrafi zachować kulturę i ma wyczucie. Nie mam preferencji co do konkretnych cech, wieku itd. ponieważ po prostu musimy się sobie spodobać i musi być jakaś chemia więc nie skreślę nikogo na starcie. Z góry zaznaczam, że nie szukam sponsora! Pozdrawiam zainteresowanych i czekam na propozycje co do spędzenia wspólnie czasu na pierwszym spotkaniu.


Ogłoszenie oglądano: 100 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps