Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Dam dupy

Zobacz
34 letni p chłopak nie mający doświadczenia w stosunkach m/m. Spotka się aktywem po 40. Chciałbym obciągnąć dać się wyruchać w dupcie. Zobaczyć jak to jest i spełnić swoją erotyczną fantazje. Dobrze żeby miał lokum lub znane odpowiednie miejsce w pl

Pan szuka Pana

Zobacz
Szukam normalnego zadbanego mężczyzny do spotkania ze mną i zabawy oraz może mnie wspomóc finansowo. Nie jestem gejem ale chętnie spróbowałbym czegoś nowego i dałbym się jakiemuś spoko mężczyźnie zabawić ze mną, nie wykluczam dłuższej znajomości.
Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps