Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

matrymonialne

  • Zachodniopomorskie, Szczecin, szczecin
  • 2016-08-19 08:53:47

O mnie

Mam 45 lat. Wysoki zadbany dosc przystojny z poczuciem humoru. Z dzieckiem. Poznam panio do 48 l zadbano ze Szczecina i okolic która ma własne M. Mysle poważnie o zwiozku. Bo kochać i być kochanym to w życiu najważniejsze. O mnie ;Lubie sport dobro muzyke, spacery i seks. Czekam na miłość. Tylko poważne. Pozdrawiam.jestem normalnym facetem. Otwartym na świat i ludzi. Znam życie. Pisz śmiało może nasze serca sie spotkają i pokokachajo. Chce byś była to jedno na milion na całe życie. Tego pragne. Kochać.


Ogłoszenie oglądano: 531 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps