Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.com.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Tylko Gentelmen

  • Zachodniopomorskie, Koszalin, 1, 1
  • 2015-05-16 09:52:27

Opis ogłoszenia

Witam. Szukam Pana z klasą, kulturą i gestem. Jestem 2 lata po ślubie i wpadam w małżeńską rutynę. Chciałabym zrobić coś szalonego i poznać Pana do spotkań. pełnych nowych niczym nie skrępowanych doznań w zamian za miły prezent. Jestem bardzo otwarta choć nie zbyt doświadczona w kwestii sexu. Nie umawiam się na godzinne spotkania ani w samochodzie itd. Zdjęcia filmik itd mogę przesłać drogą mailową. Proszę tylko poważnych zdecydowanych Panów Pozdrawiam Maja


Ogłoszenie oglądano: 8214 razy
Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps