Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

SZUKAM PRZYJACIÓŁKI DLA SIEBIE /PODZIELĘ SIĘ SWOIM FACETEM...

  • Mazowieckie, Warszawa
  • 2017-11-22 10:47:01
  • Dane kontaktowe

  • Imię Jola

Opis ogłoszenia

Jestem szcześliwą mężatką od ponad 8 lat ale zawsze chciałam czegoś więcej. Mam 40l wysoka, nie gruba.. Podobały mi się zawsze dziewczyny i chyba jak każdą z nas coś do siebie ciągnie. Nie mam tajemnic przed mężem jak także on niczego nie ukrywa. Bardzo bym chciała poznać koleżankę która będzie zainteresowana przyjaźnią między nami dwiema z moim mężem w tle. Bez mojej zazdrości itp. Tak by on był także dla Ciebie, dla nas tak jak same tego będziemy chciały. By był dla nas a nie my dla niego. Wszystko do omówienia- nie szukam dziewczyny dla mojego faceta !...


Ogłoszenie oglądano: 436 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps