Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.com.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

25-latek pozna zwariowaną kobietę

  • Lubelskie, Puławy
  • 2018-04-15 18:47:00
  • Dane kontaktowe

  • Imię Bosski
  • Telefon 531555715

Opis ogłoszenia

Cześć ;) spotkam się z kobietą w dowolnym wieku w celu spędzenia chwil sam na sam. Jestem młodym energicznym, ambitnym człowiekiem, który od czasu do czasu chciałby spotkać się na spotkanie w miłym towarzystwie ;) Jestem szczupły, dobrze zbudowany, wysportowany. Jeśli czujesz się samotnie, lub jeśli nurtuje cię codzienność, jesteś zaniedbana przez partnera, albo chcesz zrobić coś zwariowanego napisz do mnie :) chętnie spełnie twoje zachcianki. 531555715


Ogłoszenie oglądano: 550 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps