Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Zadbany dyskretny dla pary małżeństwa

  • Mazowieckie, Warszawa
  • 2018-06-15 18:38:23
  • Dane kontaktowe

  • Imię janek

Opis ogłoszenia

Jestem normalnym facetem(54)lata, dbającym o higienę osobistą,szanującym kobiety i dobry sex,który poszukuje kobiety lub pary potrzebującej wspólnych spotkań i dobrej zabawy.Lubię uśmiech, dobry humor i kobiety,pary z którymi będę oddawał się rozkoszy z którymi będę czerpał radość z sexu.Oferuję siebie a z sobą jeśli się na to zdecydujecie dużo pieszczot,sex doświadczenie delikatność i dobrą zabawę.Uwielbiam długi,zmysłowy, namiętny sex.Lubię sprawiać rozkosz kobiecie.Gwarantuję dyskrecję,czystość i kulturalne zachowanie


Ogłoszenie oglądano: 710 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps