Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Impreza dla Kobiet, Damy i Dziwki

  • Mazowieckie, Warszawa
  • 2018-09-21 15:47:55
  • Dane kontaktowe

  • Imię Oliwka

Opis ogłoszenia

Chciała bym spełnić moje marzenie. Organizując kameralną imprezę dla dwóch typów kobiet. Eleganckich, tak zwanych dam oraz dla kobiet ubierających się bardzo seksi, tak zwanych dziwek. Stroje będą obowiązywać wieczorowe. Oczywiście te kobiety muszą być świadome wspólnych zabaw. Impreza odbędzie się w Warszawie. Jeszcze nie wiem czy w hotelu czy w wynajętym mieszkaniu, wszystko zależy od ilości zgłoszeń. Jeszcze nie robiłam takiej imprezy więc mile widziane sugestie i dobre rady.


Ogłoszenie oglądano: 742 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps