Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.com.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Pani Bi szuka Pani Bi lub Less

  • Wielkopolskie, Poznań
  • 2019-02-12 01:29:23
  • Dane kontaktowe

  • Imię Kasia

Opis ogłoszenia

Szukam koleżanki Bi lub Lesbijki która będzie chciała się ze mną spotykać regularnie, i wspomóc mnie trochę finansowo. Wiek nie ma dla mnie znaczenia, po prostu chętnie spędze czas z zapracowanymi lub samotnymi Paniami którym brakuje drugiej osoby, mam doświadczenie i miło wspominam taki układ dlatego pisze to ogłoszenie. Ja mam 25 lat, ludzie dobrze czują się w moim towarzystwie jestem Bi zależy mi na znalezieniu fajnej, szalonej jak ja koleżance która by chciała ze mną czasami poszaleć lub po prostu pogadać po babsku wiecie o co chodzi. :) Nie czekaj tylko po prostu napisz, chętnie Cię poznam. Więcej szczegółów omowimy w wiadomości, prywatnej (PANOWIE proszę nie pisać nie jestem zainteresowana)


Ogłoszenie oglądano: 793 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps