Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

On 45 lekko Bi do poniżania pozna parę

  • Pomorskie, Gdansk
  • 2019-02-24 21:37:39
  • Dane kontaktowe

  • Imię Piotr

Opis ogłoszenia

Witam jestem 45 latkiem nieco zboczonym. Szukam pary gdzie będę wylizywał Panią po jej partnerze. Chciałbym zrealizować różne scenariusze od takiego gdzie Pan posuwa panią i kończy na jej ciałku a ją wylizuje, przez takie kiedy ja z Panią jestem w 69 a pan kończąc tryska na jej szparkę i moją twarz, po takie kiedy pan posuwając Panią wsadzi mi w usta przetrze gardło i je zaleje śmietaną. Jestem miłośnikiem pissu więc chciałbym abyście oboje oblali mnie złoty deszczem. Pani może pluć mi w usta wsadzać stopy w usta do wylizania usiąść na twarz i piardnąć.


Ogłoszenie oglądano: 395 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps