Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Praca dlaPań tygodniowy zarobek 12 tyś zlł

  • Pomorskie, Gdansk, 22100, Nieznany 1
  • 2019-03-19 08:44:24
  • Dane kontaktowe

  • Imię Anna
  • Telefon 004915175401075

Opis ogłoszenia

Najlepiej prosperujące studio w północnych Niemczech - ZAROBKI DO 3.000 € EURO ZA TYDZIEŃ. Adres znany od 7 lat. Mamy dużą liczbę stałych i nowych klientów! Klientka niemiecka jak i duńska /Melsdorf jest to miasto położone 80 km od Hamburga jak i zarówno duńskiej granicy . Można do nas łatwo dojechać autobusem lub pociągiem. Przed apartamentami znajdują się miejsca parkingowe. Nie musisz być supermodelką, aby z nami współpracować - wszystkie panie od 18 do 35 lat są mile widziane! Gwarantujemy: - najwyższe ceny w mieście - codzienne rozliczenie - dziewczyny zarabiają u mnie minimum 250 e dziennie do 600 e w zależności od wyglądu i aparycji - oddzielne pokoje do spania i pracy każdy z łazienką - sprzątaczke i telefonistkę (gosposie) na miejscu która koordynuje Twoje terminy - wszystkie niezbędne materiały do ​​pracy - Wi-Fi i TV - Odbiór z dworca kolejowego, dworca autobusowego lub lotniska ŻADNYCH UKRYTYCH KOSZTÓW PO PRZYJEŹDZIE NA MIEJSCE ! Godziny pracy to poniedziałek - sobota 10-23 ,ndz 10-22. W niedzielę zawsze możesz wziąść dzień wolny Czego oczekujemy od Ciebie: - Zadbany wygląd i przyjazne podejście do gości (uśmiech i chęci do pracy) Możesz do nas zadzwonić, napisać na WhatsApp, Viber, SMS lub e-mail. Wszystkie dane kontaktowe są aktualne . Oferta jest zawsze aktualne. Mówimy w języku niemieckim, angielskim i polskim Pozdrowienia z Melsdorfu


Ogłoszenie oglądano: 433 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps