Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.com.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Chętnie Poznam Realnego Przyjaciela - Ola!

  • Świętokrzyskie, Skarżysko-Kamienna, 1, 1
  • 2020-05-26 20:30:39
  • Dane kontaktowe

  • Imię Ola

Opis ogłoszenia

Mowią, że jestem atrakcyjną młodą dziewczyną. Jeśli jesteś zainteresowany spotkaniem spotkanie ze mną po prostu wyślij mi wiadomośc. Lubię zdecydowanych facetów, wiedzących czego chcą. Kocham szpilki, sexowną bieliznę, odpowiedni makeup. Harmonia duszy i ciała. Odwiedzając mój profil trafiłeś w dziesiątkę. Jestem kobietą z klasą, która potraktuje Cię tak, jak chciałabym abyś Ty traktował mnie. Podczas naszego spotkania możesz liczyć na dużą spontaniczność, lubię dobrą zabawę, a dyskrecja to u mnie podstawa. Całuję gorąco i czekam na Twój ruch!


Ogłoszenie oglądano: 1688 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps