Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Gorąca Weronika Sex Analny

  • Wielkopolskie, Nowe Skalmierzyce
  • 2020-06-21 07:09:06
  • Dane kontaktowe

  • Imię Weronika

Opis ogłoszenia

Opisywanie samej siebie nie jest dla mnie łatwe. Mam na imię Weronika. Pani adwokat, zafascynowana medycyna niekonwencjonalną. Jestem raczej spokojną osobą, chociaż pojawiają się w mojej głowie dość dziwne pomysły. Lubię żartować, a uśmiech nigdy nie znika z mojej twarzy. Niestety nie mam czasu na budowanie stałego związku. Lubię dobrą zabawę, co nie oznacza, że skaczę z kwiatka na kwiatek. Dlatego szukam najlepiej stałego układu z facetem, który przyjmie ode mnie sponsoring w wysokościkwocie około 1500 zł miesięcznie zostanie moim kochankiem, koniecznie zachowując dyskrecje. Posiadam własne lokum i wszystko co będzie nam potrzebne do nawiązania takowej znajomości zbudowanej na tle seksu. Jeżeli taki układ Ci pasuje to czekam na wiadomość!


Ogłoszenie oglądano: 885 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps