Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.com.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Nowa Sexi Małolata Ewa 28 lat - Zrobię Loda Za Darmo

  • Zachodniopomorskie, Szczecinek, 1, 1
  • 2020-06-22 17:23:59
  • Dane kontaktowe

  • Imię Ewa

Opis ogłoszenia

Jestem atrakcyjną młodą dziewczyną. Jeśli interesuje Cie spotkanie po prostu napisz do mnie. Lubię zdecydowanych Panów, wiedzących czego chcą. Kocham wysokie szpilki, piękną bieliznę i dobrze zrobiony makijaż. Harmonia duszy i ciała. Odwiedzając moje ogłoszenie trafiłeś w dziesiątkę. Kobieta z klasą, która będzie traktować Cię tak, jak chciałabym abyś Ty traktował mnie. Podczas spotkania możesz liczyć na totalną otwartość, lubię dobrą zabawę, a dyskrecja jest dla mnie podstawą. Całuję gorąco i czekam, aż napiszesz!


Ogłoszenie oglądano: 4336 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps