Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Dyskretny kochanek

  • Śląskie, Katowice
  • 2020-10-06 13:30:42
  • Dane kontaktowe

  • Imię MatEsc91
  • Telefon 669666336

Opis ogłoszenia

Dyskretny, zadbany 30-latek, 187cm, 80kg, 19cm. Oferuję sex-spotkania (Panie, Panowie, Pary), podczas których zaspokoję wszystkie Twoje pragnienia, to Ty decydujesz o tym co będziemy robić i jak mnie wykorzystasz do niecnych celów, najważniejsza jest twoja satysfakcja. Miejsce spotkania zapewniasz Ty, dojeżdżam do 100 km od Katowic, czas spotkania uwzględnia również dojazd. Gwarantuję 100% dyskrecji, higieny i satysfakcji. Jestem otwarty na wszystkie propozycje, a sex nie jest dla mnie tematem tabu. Więcej szczegółów w wiadomościach prywatnych. Nie zawsze mogę odebrać, dlatego najlepiej jak napiszesz.


Ogłoszenie oglądano: 514 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps