Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

==ZASPONSORUJE Pana z Warszawy lub okolic,pojedyńcze spotkanie lub staly uklad==

  • Mazowieckie, Warszawa
  • 2021-03-23 00:01:30
  • Dane kontaktowe

  • Telefon 735367894

Opis ogłoszenia

Dojrzała kobieta, lat 42 poszukuje faceta na poziomie zainteresowanego spotkaniami w formie randki. Mechaniczny seks odpada, liczy się odpowiednia atmosfera. Więc jeśli masz możliwość by przynajmniej raz w tygodniu poświecić 2-3 godziny swojego czasu na randkę i w pełni się w to zaangazujesz to napisz. Wiek i wygląd nie jest ważny, liczy się byś miał to coś. Zatem najpierw spotkanie zapoznawcze, napisz kiedy masz czas. Najlepiej po godzinie 15 w tygodniu do maksymalnie 24, a weeknedy o dowolnej porze.


Ogłoszenie oglądano: 1347 razy
Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps