Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Poznam mężczyzny na dyskretny układ

  • Wielkopolskie, Poznań
  • 2021-03-23 01:06:52
  • Dane kontaktowe

  • Imię Joanna

Opis ogłoszenia

Hej! Mam na imię Asia, mam 29 lat. Niedawno wróciłam z UK gdzie mieszkałam przez kilka lat i próbuję na nowo zadomowić się w Polsce. Niestety obecna sytuacja nie jest ciekawa, ja mieszkam sama i poza starymi znajomymi nie mam zbyt wiele życia towarzyskiego. Poznam mężczyznę z kim będę mogła regularnie umawiać sią na luźne randki bez zobowiązań. Ciężko mówić jakiego mężczyzny oczekuję gdyż podstawowe cechy, które mogłabym opisać powinien mieć każdy-standardy takie jak higiena,kultura,itd. myślę, że nie muszę dalej wymieniać. Najważniejsze jest to czy będzie między nami jakakolwiek chemia i czy będziemy się dobrze czuli w swoim towarzystwie. Odpowiem każdemu na normalną wiadomość!


Ogłoszenie oglądano: 772 razy
Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps