Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Samotna dojrzała kobieta pozna

  • Wielkopolskie, Poznań
  • 2021-03-25 15:36:56
  • Dane kontaktowe

  • Imię Marylka

Opis ogłoszenia

Poznam mężczyznę do luźnego układu bez zobowiązań, który będzie polegał na regularnych spotkaniach towarzyskich. Jestem samotną kobietą po 40stce i dawno nie miałam mężczyzny,poza kilkoma przelotnymi znajomościami. Tym razem chciałabym stworzyć coś dłuższego, niekoniecznie emocjonalno-uczuciowego. Jestem przekonana, że jest spora szansa tutaj znaleźć odpowiednią osobę dlatego odważyłam się na ogłoszenie. Szukam kogoś dyskretnego, przystojnego, zadbanego, kulturalnego i z poczuciem humoru. Gwarantuję dyskrecję. Jestem mobilna. Zapraszam do kontaktu:)


Ogłoszenie oglądano: 920 razy
Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps