Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Ona szuka JeJ......Tylko poważna relacja

  • Wielkopolskie, Poznań
  • 2021-04-26 22:06:31
  • Dane kontaktowe

  • Imię anyya

Opis ogłoszenia

Czy jesteś gotowa na poważną relacje..???? Sprawa jest prosta. Szukam miłości. Nie interesują mnie jakies przygody i spotkania jednonocne. Szukam relacji na reszte życia. Szukam stabilności. Szukam kobiety z którą spędze reszte życia....szukam kobiety lekko dominującej...silnej z charakterem Jestem rocznik 68 :) i mniej wiecej szukam kobiety około tego rocznika. Ale jesli ktoś bedzie miał wiecej lub mniej to mysle ze nic sie stanie Nie mieszkam w Wielkopolsce ale w Toruniu Wiec...Po prostu....szukam miłości ...szukam kobiety która lubi sie śmiać :) i jest otwarta na Miłość z innego miasta Lubie podróże....wiec wszystko przed nami..cale życie...:)


Ogłoszenie oglądano: 360 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps