Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Coś wyjątkowego

  • Małopolskie, Kraków
  • 2021-05-09 16:05:35

Opis ogłoszenia

Witaj. Nie wiem jak moje słowa odnajdą się w dzisiejszym świecie i czy to w ogóle realne.... ale skoro zdecydowałaś się na poświęcenie tej jednej chwili na zaglębieniu się w tych kilku słowach poniżej mam nadzieję że będziesz mogła odkryć w nich choć część własnych skrytych myśli dla których tak jak ja też się tu znalazlaś.Nigdy wczesniej nie zakładalem że znajdę się w miejscu gdzie czytasz moje słowa, ale mimo marzeń i chwil w życiu które uczą nas że nie warto z nich rezygnować każdy z nas ma jednak taki czas w którym mówi sobię że jednak czegoś mi brak.... Nie znalazłem się tu by w żaden sposób narzucać Ci i wymuszać jakiekolwiek zachowanie które nie będzie Twoją wlasną intencją, bo zupelnie nie będzie to odbiciem mojej osoby, która starając się każdego dnia iść przed siebie z uśmiechem ma świadomość zachowania podstawowych życiowych wartości dzięki którym potrafimy być inni od obojętności tym bardziej nie potrafiłbym potraktować Cię przedmiotowo. Nie będę się usprawiedliwiać czy to oby napewno tak, a chcąc przeżyć ćoś ponadprzeciętnego nie mam tez zamiaru ocenieć Twojej osoby lecz mimo wszystko szanując każdą napotkaną osobę w życiu , zdecydowanie podziękuję sztuczności i udziwnienion ludzkiej naturalności..Szukam wzajemnej akceptacji i życzliwości która da nam jednak dużo wyjątkowych chwil, tych w uśmiechu, tych w czulości tych w rozmowie jak i tych w których będziemy potrzebować poprostu odetchnąć od codzienności od tak, dyskretnie z dala od codzienności. Chcę poznać wylącznie jedną spokojną osobę na dłużej, potrafiacą się uśmiechać, która tak jak ja nie była wcześniej w takiej znajomości a jej życiowe doświadczenie będzie zupełnym przeciwieństwem osób które szukają partnerów co raz , na raz. Zdecydownie nie szukam jednorozowych przygód na czas a swoją osobą nigdy nie stałem i nie stanę w kolejce osób rzucających się każdą napotkaną kobietę dziekując każdej odmianie profesjonalizmu. Szukam osoby która będzie potrafila i da sobie zaufać, dla której mimo formy znajomości przyjaźń, dyskrecja i ludzkie cechy będą znaczyć coś więcej, a pieniądze nie bedą stanowily podstawy tej znajomości. Nie beďę wymienial pokolei cech ze słownika bo napisać można wiele a co dalej zależy tylko od naa... caluje


Ogłoszenie oglądano: 276 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps